Het vindt plaats in het Open Huis in Hilvarenbeek. Een sessie van 45 minuten vindt plaats op een tijd tussen 19.30-21.15 uur.
Er is nog een beperkt aantal plaatsen vrij.
Aanmelden is nodig! Zonder aanmelding én bevestiging is het niet mogelijk om deel te nemen
Toelichting
Soms moet je even door een andere bril kijken om een ander te begrijpen. Zeker als er sprake is van dementie. De persoon met dementie ervaart zichzelf en het gewone leven anders. Voor naasten is dit niet altijd duidelijk en geeft onbegrip. Om de situatie van een persoon met dementie (meer) te begrijpen is er een dementie-/ virtual reality (VR) bril ontwikkeld. Je ziet door die bril een filmpje waardoor het lijkt of je echt in de situatie bent van de persoon met dementie. Na deze ervaring is er een nagesprek over deze ervaring. Wat heeft u ervaren, wat doet dat met je?
De VR bril-sessie duurt 15 minuten. Daarna volgt een nagesprek over uw ervaring/ beleving. De totale duur is 45 minuten.
Als u zich aanmeldt, en er is nog een plaats beschikbaar, dan ontvangt u de exacte tijd van uw sessie.
Heeft u interesse?
Meld u dan vóór 10 december aan d.m.v. een mail te sturen aan devergetentuinhilvarenbeek@gmail.com
Vermeld daarbij uw naam, telefoonnummer en e-mailadres, zodat ik uw aanmelding hopelijk kan bevestigen en of dat ik kan aangeven dat er helaas geen mogelijkheid meer is, omdat de beschikbare plaatsen inmiddels volgeboekt zijn.
(De aanmeldingen worden op volgorde van binnenkomst verwerkt)
Namens De Vergeten Tuin
Elly Robben